HARİKA BİR CİLT İÇİN CİDDİ TATMİN UYANDIRAN 23 TÜYO

NASIL HARİKA VE BERRAK BİR CİLDİNİZ OLUR

Gözeneklerin tıkanması gerçekten fena görünen siyah noktalara yol açar! Siyah noktaların çıkmasını önlemek için cildinize her gün dikkat etmelisiniz. Ayrıca daha fazla cilt problemlerine neden olabileceğinden siyah noktaları sıkmamak çok önemlidir aksi halde doktor müdahalesi gerektirir. Tüm bu sorunlardan kaçınmak için, videomuzda paylaştığımız maske ile cildinizi haftada birkaç kez temizlemenizi öneririz. Maskeyi hazırlamak için aktif kömür, jelatin, sıcak suya ihtiyacınız vardır.

Bu maskeyi evde muhtemelen zaten bulundurduğunuz zehirli madde içermeyen bir tutkal ve aktif kömürle hazırlayabileceğiniz başka bir tarifi var. Bu ucuz maliyetli maskenin etkisinden son derece memnun kalacaksınız.

Yüksek topuklu ayakkabılar göz alıcı görünebilir ve dikkat çekici şık bir görünüm yaratır. Ancak yüksek topuklu bu ayakkabılar rahatsızlığa neden olabilir ve kırılarak hemen hemen her hanımın başına büyük bir sorun olurr. Ayaklarınızın iyi hissetmesini sağlayacak ucuza mal olacak bir çareyi sizinle paylaşıyoruz. Plastik bir poşet alın ve içine aspirin, sitrik asit ve su koyup karıştırın. Ayaklarınızı içine sokun ve 15 dakika öylece bekleyin, 5 ila7 gün sonra ciltte pul pul dökülmeler olacaktır.Saç kadınlar için güzelliğin simgesidir, bu yüzden saçlarımıza iyi bakmalıyız. Üstelik, saç, insanların sizi gördüklerinde ilk farkettikleri şeylerden biridir. Çarpıcı görünen saçlara sahip olmak hepimizin hayal ettiği bir şeydir, ancak her gün güzel görünmelerini sağlamak çok fazla emek ve zaman gerektirir.Saçınızın sağlıklı olması ve parıldaması için doğal maskeleri ve malzemeleri seçin. Ayrıca, ev yapımı güzellik tarifleri hem çok az maliyetli hem de gerçekten yararlıdır. Kepek, birçok insanın ortak sorunudur ve bizde kepekten kurtulmanızı sağlayacak bir tarif de var. Maskeyi hazırlamak için soğan suyu, hindistancevizi yağı ve dulavratotu yağına ihtiyacınız olacaktır.Hemen hemen her kadının korktuğu başka bir saç sorunu saçların dökülmesidir. Yine hızlı ve kolay bir tarifle sizlere yardımcı olmak için buradayız: biraz maya, votka, bal, yağ, yumurta sarısını sıcak suyla karıştırın. Bunu her gün saçınıza püskürtün ve kısa zamanda yenilenmiş saçlarınızla tanışın!Zaman bilgileri:

00:21 Cildinizi temizleyip arındırın

00:52 Kuruyan topuklar için çare

02:47 Saç dökülmesi nasıl engellenir

03:40 Aloe veranın büyüsü

06:50 Morarmaları unutun

10:53 Anti-age yüz masajı


5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için:
Olumlu bak kanalına abone olmak için:

Obrázky YouTube

Všechny obrázky od největších po nejmenší
Klepněte pravým tlačítkem myši a vyberte "Uložit obrázek jako...", chcete-li stáhnout původní obrázek do počítače.

Adresy URL obrázků:

Přímý odkaz na obrázek s rozlišením: 1280x720

Přímý odkaz na obrázek s rozlišením: 640x480

Přímý odkaz na obrázek s rozlišením: 480x360

Přímý odkaz na obrázek s rozlišením: 320x180

Přímý odkaz na obrázek s rozlišením: 120x90

Několik snímků z videa a adres URL ke každému:

Název a popis

Popis a název videa.
Pokud jsou pole prázdná, neexistuje popis videa.
Titul:

Popis videa.